Клуб

ЗАПРОШУЄМО

В КЛУБ АКТИВНОЇ І НЕБАЙДУЖОЇ ПАТРІОТИЧНОЇ МОЛОДІ УКРАЇНИ «ОСОБИСТИЙ ШЛЯХ»

 

Критерії до школярів-учасників та студентів-учасників (зокрема коледжів, університетів) для вступу в клуб «Особистий шлях» у поточному році (необхідно відповідати всім 5 критеріям):

1. Дотримуватись принципів гідної людини, наведених у відеоролику за покликом на ютуб-каналі «Особистий шлях» https://youtu.be/TsIO8a__lZs;

2. Здобути 10 чи більше балів за важливі досягнення (призер, фіналіст) в різних конкурсах та/чи за активну якісну участь в різних заходах в межах проєкту «Особистий шлях» (також зараховується якісна участь в деяких інших конкретних конкурсах і заходах, які проводять основні партнери проєкту, – перелік цих заходів оприлюднюватимемо на сайті проєкту «Особистий шлях» (https://www.individualway.in.ua/) в підменю «Клуб»);

3. Взяти якісну участь (призер чи фіналіст конкурсу, активний учасник заходу) хоч в 3 різних конкурсах чи заходах в межах проєкту «Особистий шлях» (також зараховується перемога чи якісна участь в деяких інших конкурсах і заходах, які проводять основні партнери проєкту, – перелік цих заходів оприлюднюватимемо на сайті проєкту «Особистий шлях» в підменю «Клуб»);

4. Мати добровільне бажання різнобічно розвиватись і зростати гідною людиною, зокрема й в клубі «Особистий шлях»;

5. Займати проукраїнську активну життєву позицію (зокрема долучаючись до волонтерства для ЗСУ, плетіння захисних сіток чи роблячи інші важливі правильні вчинки), будучи громадянином України!

 

Протягом кожного наступного календарного року після року вступу в клуб «Особистий шлях», школяр та студент, щоб далі залишатись в статусі активного учасника клубу, а не в статусі пасивного, має виконувати всі наступні 7 пунктів:

- дотримуватись принципів гідної особистості, наведених у відеоролику за покликом на ютуб-каналі «Особистий шлях» https://youtu.be/TsIO8a__lZs;

- якісно брати участь хоч в 3 різних конкурсах та/або заходах в межах проєкту «Особистий шлях» (також зараховується якісна участь в деяких інших конкретних конкурсах і заходах, які проводять основні партнери проєкту (повідомлятимемо про ці заходи на сайті проєкту «Особистий шлях» в підменю «Клуб» і в телеграм-каналі проєкту https://t.me/individualway та на інстаграм-сторінці @ individualway_ua));

- вдосконалювати рівень володіння українською мовою;

- вивчати справжню історію української держави і вчитись відрізняти фейки та іншу брехню від правди;

- успішно пройти відео-курс «Вчи англійську та підтримуй ЗСУ» за покликом https://www.inem.lviv.ua/vchy-anglijsku-ta-pidtrymuj-zsu/, і далі систематично вдосконалювати свій рівень володіння англійською мовою чи іншою офіційною мовою країн ЄС;

- підвищувати свій культурний рівень (час від часу відвідувати філармонію, театри, органний зал або музеї, дотримуватись чистоти своєї мови, думок та вчинків тощо), і розвиватись гармонійно в різних напрямах (інтелектуально, зокрема читаючи книги, бути фізично активним, розвивати свої таланти, і так далі);

- добре вчитись в школі, коледжі чи університеті, виходячи з власного потенціалу, стану здоров’я у відповідному періоді та враховуючи вплив незалежних від нас життєвих обставин.

 

Пасивним учасником з об’єктивних важливих причин можна бути 1 календарний рік, а далі потрібно погасити «заборгованість» по невиконаннях вищезазначених пунктах за відповідний період. Якщо її не погасити, школяр чи студент виключається з клубу, але після виконання усіх вище наведених умов вступу до клубу, може до нього увійти вдруге.

Бали в межах проєкту «Особистий шлях» можна набирати за такі досягнення та активності:

І. За результатами оцінювання конкурсних робіт юнацьким журі (в межах проєкту «Особистий шлях»):

Переможець – 12 балів.

ІІ. За результатами оцінювання конкурсних робіт дорослим журі (в межах проєкту «Особистий шлях»):

1 місце – 10 балів;

2 місце – 8 балів;

3 місце – 6 балів;

4 умовне місце – 4 бали;

5 умовне місце – 2 бали.

ІІІ. За результатами інтернет-голосування за конкурсні роботи (в межах проєкту «Особистий шлях»):

Переможець – 5 балів.

IV. За потрапляння в межах проєкту «Особистий шлях» в трійку призерів (без визначення місць) за результатами оцінювання конкурсних робіт дорослим журі (наприклад, як в конкурсі книголюбів) – 8 балів.

V. Участь у фіналі командного інтелектуального змагання (зокрема у форматі брейн-рингу) в межах проєкту «Особистий шлях»:

1 місце – 18 балів;

2 місце – 15 балів;

3 місце – 12 балів;

4 умовне місце – 9 балів;

5 умовне місце – 6 балів.

VІ. Участь в заходах «Особистий шлях», в яких немає конкурсної основи (тренінгах, курсах тощо): 0; 0,5; 1; 1,5; 2 чи 2,5 бали – залежно від якості участі.

VII. Участь в заходах основних партнерів (перелік цих заходів оприлюднюватимемо на сайті проєкту «Особистий шлях» в підменю «Клуб»): 0; 0,5 чи 1 бал залежно від якості участі.

VIII. Допомога в організації заходів «Особистий шлях»: 0; 0,5 чи 1 бал залежно від вагомості допомоги.

IX. Гідний вчинок: 1-5 балів залежно від важливості і складності гідного вчинку (кількість балів визначає оргкомітет проєкту).

X. Участь в благодійних заходах (в межах проєкту «Особистий шлях») для ЗСУ, зокрема як художник картини: за кожні залучені для ЗСУ від меценатів 2000 грн – 1 бал (але сукупно не більше 10 балів в календарному році).

XІ. Робота в юнацькому журі в конкурсах «Особистий шлях»: 0; 0,5 чи 1 бал залежно від якості і активності роботи члена журі.

ХІІ. Інший вагомий внесок діями, ідеями, залученням талановитих школярів до проєкту та клубу «Особистий шлях», зокрема: 0; 0,5 чи 1 бал залежно від якості і масштабу здійсненої роботи школярем.

XIII. Середній бал атестата за відповідний навчальний рік (на основі завіреного атестата з школи):

12 – 5 балів;

11 – 4,5 бали;

10 – 4 бали;

9 – 3,5 бали;

8 – 3 бали;

7 – 2,5 бали;

XIV. Перемоги в основних загальновизнаних в світі престижних міжнародних олімпіадах з математики, фізики, астрономії та астрофізики, хімії, біології, інформатики (на основі оригіналів дипломів):

1 місце – 6 балів;

2 місце – 5,5 балів;

3 місце – 5 балів.

Оргкомітет проєкту самостійно приймає рішення щодо врахування перемоги у конкретній міжнародній олімпіаді для переведення в бали в рамках проєкту «Особистий шлях», оскільки є багато імітаційних олімпіад.

 

Обмін балів на призи:

20 балів – 1 книга від видавництв «Світло й тінь» або «Свічадо», або 2 квитки від Львівської національної філармонії (чи 2 квитки в театр, органний зал тощо) або коробка смачних цукерок від ТМ «Chocoboom»;

30 балів – сертифікат на безкоштовне проходження одного з трьох курсів в межах проєкту «Особистий шлях»: «Креативне мислення для підлітків» з Олександрою Мрихіною (три дні по 4 години в групі до 24 школярів у гарних локаціях у Львові або онлайн – на вибір школярів), або «Вчи англійську та підтримуй ЗСУ» з Наталею Переймибідою із адаптацією матеріалів і методики викладання під відповідний вік школярів і їх рівень знань (12 одногодинних онлайн-уроків в групі до 6 школярів), або «Протидія прокрастинації та ефективне управління своїми ресурсами» з Оксаною Хром’як (4 години в групі до 24 школярів у гарних локаціях Львова) + дві навчально-практичні активні екскурсії (2х4 години) на успішні підприємства, в стартап-школу Tech StartUp School чи у вищий навчальний заклад (зокрема в Національний університет «Львівська політехніка»), …;

40 балів – сертифікат на дві особи на мандрівку з туроператором «Відвідай» (зазвичай  еквівалентний сукупно 900-1200 грн);

50 балів – можливість взяти участь у фіналі змагання за піврічну цільову стипендію, яка має бути спрямована на допомогу школяру в досягненні його мрії №2 (суми стипендії можуть бути різні залежно від мрії, вагомості та масштабів перемог школяра, його доповіді та аргументів під час фіналу, рішення конкретних меценатів).

 

Після отримання призів, зазначається яка кількість балів використана і який їх залишок.

Обмін балів на призи здійснюється у чітко визначені дні березня, червня і вересня (дата, година і локація повідомляється завчасно в телеграм-каналі проєкту «Особистий шлях»).

 

Примітки.

!!! Якщо здобуває призове місце команда, то бали діляться на кількість учасників команди.

!!! Бали накопичуються сукупно за роки лише в межах відповідних груп клубу «Особистий шлях»:

- учні 5-7 класів шкіл, ліцеїв, гімназій України;

- учні 8-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій та студенти 1-2 курсів коледжів України;

- студенти університетів та 3-4 курсів коледжів України.

 

!!! Крім того є група клубу – випускники коледжів та університетів до 27 років включно.

!!! Також є окрема група клубу – друзі клубу «Особистий шлях» – від 18 років і більше.

 

Заходи від партнерів проєкту «Особистий шлях»:

- «Вакцинація проти байдужості» (ГО «Світ важливих ініціатив» - https://www.inem.lviv.ua/vaktsynatsiya/);

- освітня ініціатива «Екологія свідомості: сила волі і знань» (ГО «Світ важливих ініціатив» - https://www.inem.lviv.ua/finansova-gramotnist/);

- світоглядна ініціатива «Екологія свідомості: вибір майбутнього» (ГО «Світ важливих ініціатив» - https://www.inem.lviv.ua/vybir-majbutnogo/);

- розвиткова ініціатива «Екологія свідомості: зростай гармонійно» (ГО «Світ важливих ініціатив» - https://www.facebook.com/svit.vazhlyvyh.initsiatyv/).

 

Перелік призів, активностей і досягнень, критеріїв, заходів тощо може доповнюватись чи змінюватись.

 

З додатковими питаннями звертайтесь до Мельник Наталії (заступниці керівника проєкту «Особистий шлях») на електронну пошту individualway2go@gmail.com .